Skip to main content
Солідарність ЄС з Україною

Виїзд з України: підтримка в освіті

   

Ця інформація також доступна: English | англійська |  Russian | русский

Підтримка в освіті

Children in a school class

Значна кількість біженців з України – це діти шкільного віку. Відвідування школи допомагає полегшити психологічний стрес, створює відчуття стабільності й нормальності, показує перспективу в майбутнє.  

Комісія:

Європейська навчальна фундація створила ресурсний центр з інформацією про те, як люди, котрі виїхали з України, можуть продовжити освіту і навчання або мати доступ до них у країнах ЄС, отримати розуміння і визнання їхньої кваліфікації для роботи або навчання, а також знайти можливості працевлаштування.

Англо-українські піктограми для учнів та викладачів

alt=""

Використовуючи піктограми, цей практичний буклет може допомогти носіям української та англійської мови подолати перші комунікаційні бар'єри.

Завантажити

Європейський дослідницький простір для України

Портал «Європейський дослідницький простір для України» – це «єдине вікно» для інформаційних і допоміжних послуг дослідникам в Україні та дослідникам, які виїжджають з України. Портал об'єднує ініціативи на рівні ЄС, за певною країною та від неурядових груп. Він має на меті допомогти постраждалим дослідникам знайти житло і роботу, сприяти визнанню їхніх дипломів, а також пропонує інші послуги.

Портал започатковано на основі наявної мережі EURAXESS, що підтримує дослідників, об’єднуючи понад 600 центрів і 43 національні портали в країнах-членах ЄС і країнах, які беруть асоційовану участь у програмі «Горизонт Європа». 

Інші ініціативи ЄС включають доступ до програми Science4Refugees («Наука для біженців») у рамках існуючої ініціативи EURAXESS, яка надає біженцям можливість стажування, роботи на неповний та повний робочий день, а також доступ до Європейської дослідницької спільноти і програми MSCA – Дослідники, які зазнають ризику.

Документи

4 СІЧЕНЬ 2023
Factsheet - Refugees from Ukraine: Support to school children and teachers English